אודותינו

צוות בית הספר

דבר המנהל

תלמידים, מורים, הורים, בוגרים ואנשי צוות יקרים

תיכון באר טוביה כתיכון אזורי המשרת את כל הקהילה, עושה ויעשה את מירב המאמצים לתת מענה חינוכי הולם לכל תלמיד ותלמידה בקהילה.

בשנת הלימודים תשע"ח הצבנו לעצמנו כמטרה לשלב בין הערכים הבאים:

מסורת לצד התחדשות – תיכון באר טוביה מתקרב לשנתו השישים, ככזה הוא נושא עמו מסורת מכובדת ארוכת שנים של הכלה, התמדה והישגים. לצד שמירה על המסורת והזיכרון הארגוני, השנה אנו חושבים על בית הספר מחדש תוך סימון יעדים חדשים, דרכי הוראה חדשות בשאיפה מתמדת לשיפור ולמצוינות

הכלה לצד מצוינות – אנו מתחייבים להמשיך ולשמש בית לכל ילדי הקהילה, מתוך הכלה מלאה לצד קידום מסלולי מצוינות מגוונים ודחיפת כלל תלמידי בית הספר למיצוי היכולות הטמונות בכל אחד ואחת.

יציבות מול חיוניות – השנה אנו עושים מאמצים גדולים לייצב את המערכת, ליצור שקט, ביטחון, הרמוניה ושלוה ביחסים שבין הגורמים הרבים השותפים להצלחתו של בית הספר. לצד זאת נשאף לטפח חיוניות אינטלקטואלית, להתפתחות והימנעות מקפיאה על השמרים.

זהות לאומית לצד ערכים אוניברסליים – נמשיך לקדם את המרחבים וההתנסויות המתאימות שיאפשרו לתלמידינו לפתח את זהותם היהודית – ישראלית, הכוללת גאווה בעצמם, בקהילתם ובעמם, לצד חינוך הומניסטי לערכים אוניברסליים של פתיחות וכבוד לאחר, סובלנות, צדק ויושר.

אנו מתחייבים להתקדם בכל הצירים המצוינים למעלה במסירות רגישות ואהבה.

רוני ארז

פרטים כלליים

נוסד בשנת:
1959
שלב חינוך:
ז-י"ב
מנהל/ת:
רוני ארז

פרטי התקשרות

נגישות